0

Yarvik Xenta 7” i 10”. Dwurdzeniowe smartfony z Androidem 4.1.1 Jelly Bean

TAB07-200 Xenta 7"W Polsce debiutują dwa kolejne multimedialne tablety internetowe o dość ciekawej specyfikacji. Tablety TAB10-201 Xenta 10″ oraz TAB07-200 Xenta 7″ wyróżniają się dwurdzeniowym procesorem 1,6 GHz oraz wyświetlaczem IPS.

Po debiucie dwurdzeniowej Xenty 9.7” TAB9-200 Yarvik przedstawia dwa nowe modele z tej serii- TAB10-201 Xenta 10″ oraz TAB07-200 Xenta 7″. Nowe Xenty wyposażone są w potężny dwurdzeniowy procesor Cortex A9 Dual Core o taktowaniu 1.6Ghz, czterordzeniowy układ graficzny Mali-400 MP i 1GB pamięci operacyjnej RAM. Jest to świetna propozycja dla poszukujących minitabletu o bardzo mocnej specyfikacji sprzętowej lub większego gabarytowo urządzenia z niezwykle wydajnym i solidnym układem.

Połączenie potężnego procesora, układu graficznego oraz pamięci RAM to jeden z największych atutów nowych tabletów Xenta 7” i 10”. Ta konfiguracja zapewnia płynną pracę tabletu z wymagającymi aplikacjami oraz niezawodność podczas grania w bardzo zawansowane gry. Nowe tablety Xenta działają również pod kontrolą najnowszej wersji Androida 4.1.1 Jelly Bean, wyposażone są w pełni szklany, odporny na zarysowania pojemnościowy 5-punktowy ekran wielodotykowy z matryca IPS. Podobnie do swojego poprzednika tablety oferują opcje Bluetooth 4.0, która umożliwia szybką i wygodną wymianę danych, ale także wykorzystanie słuchawek bezprzewodowych, klawiatury lub myszki.

TAB10-201 Xenta 10"

Na uwagę zasługuje slot kart micro-SDXC o pojemności do 64 GB. Wraz z wbudowaną pamięcią daje to prawie 80 GB miejsca na dane. Tablety wyposażone są w dwie kamerki- tylną 2.0 Megapixeli, która pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów oraz przednią 300K, która umożliwia prowadzenie wideokonferencji. Warto zaznaczyć, że przednia kamerka została umieszczona centralnie, by móc wygodnie korzystać z niej podczas video rozmów. Dzięki złączu mini HDMI multimedia odtwarzane są w jakości HD 1080P.

Nowe tablety otrzymały także nową obudowę – zastosowaną już w modelu Yarvik Ion TAB275. Wyróżnia się ona na tle konkurencji nie tylko wzornictwem, ale także i jakością wykonania. Cieńsza ramka wokół matrycy powoduje, że tablety posiadają mniejsze wymiary niż dotychczas spotykane na rynku. Warto jednak zauważyć, że jest ona tak dobrana, by wygodnie korzystać z tabletu. Obudowa wykonana jest z aluminium, a kształt jej powoduje, że tablet jest smuklejszy i wygodnie trzyma się go w dłoni.

Tablety z serii Xenta dzięki znakomitej specyfikacji z powodzeniem integrują wszystkie niezbędne funkcje tabletu internetowego, które sprawdzają się w pracy, w domu, czy podczas podróży. Polecane są użytkownikom, którzy chcą mieć niezawodny i wydajny sprzęt ceniąc sobie korzystanie z licznych aplikacji. Jedyny dylemat to wybór najlepszego modelu- poręcznego 7-calowca TAB07-200, czy większego 10-calowca TAB10-201.

Xenty zadebiutują na początku grudnia a ich sugerowana cena detaliczna znana będzie pod koniec listopada. Produkty objęte będą 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

I co sądzicie o tych tabletach? Ciekawi mnie ich sugerowana cena detaliczna… Jak myślicie ile będzie wynosić?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz