0

Ainol Novo 7 Crystal – 485zł zamiast 599zł na Grouponie!

Ainol Novo 7 CrystalChociaż do świąt jeszcze daleko, Groupon zaczyna przygotowywać się do bożonarodzeniowego rozdawania prezentów i już teraz ma dla nas niezwykle atrakcyjną propozycję. W przeciągu następnych dziewięciu dni, możemy zakupić dwurdzeniowego Ainola Novo 7 Crystal za jedyne 485zł, czyli o 114zł taniej niż w przypadku cen rynkowych!

Urządzenie działa na Androidzie Jelly Bean, obsługiwane jest przez chipset Cortex A9 1,5GHz, pamięć RAM 1GB DDR3, posiada matrycę IPS 1023×600 pikseli oraz sloty mini HDMI oraz mini USB. Wyświetlacz o takiej rozdzielczości daje nam między innymi możliwość odtwarzania filmów w jakości Full HD.

To jednak nie wszystko! Znajdujemy tutaj również przednią kamerkę 2mpx, baterię litowo-jonową 3700mAh gwarantującą co najmniej sześć godzin nieprzerwanej pracy. Ainol Novo 7 Crystal, to także zaledwie 335g wagi, dzięki czemu można nim swobodnie operować przez wiele godzin.

Wszyscy zainteresowani ofertą i zakupieniem Ainola Novo 7 Crystal, mogą znaleźć go na oficjalnej stronie serwisu Groupon (Link).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel