0

SmartQ X7 – wyglądający praktycznie tak samo i posiadający lepsze specyfikacje rywal Nexusa 7!

SmartQ X7Nie ma co zaprzeczać, że Nexus 7 jest na chwilę obecną jednym z najciekawszych i najbardziej interesujących tabletów dostępnych na rynku, między innymi dzięki swojej cenie. Znajdujemy tutaj świetny wyświetlacz, wydajny procesor oraz najnowszego Androida. Nigdy nie jest jednak tak dobrze, aby nie mogło być lepiej – udowadnia to tablet SmartQ X7, którego nazwać możemy równie dobrze ulepszonym Nexusem.

SmartQ X7 to siedmiocalowy tablet, posiadający dwa razy więcej pamięci RAM niż jego kolega wyprodukowany przez Google, oferujący slot HDMI oraz dwa aparaty. Co więcej, cena jest jedynie trochę większa i wynosi 249 dolarów. Urządzenie bazuje na dwurdzeniowym procesorze TI OMAP 4470 1,5GHz, układzie graficznym Power VR SGX544 oraz Androidzie 4.1. Na papierze, SmartQ wypada niezaprzeczalnie lepiej i co więcej, osobiście nie udało nam się znaleźć innych tabletów, które kosztują trochę ponad 200 dolarów i oferują 2GB pamięci RAM.

SmartQ X7 pochwalić może się również obecnością baterii 4200mAh – gdyby tablet posiadał jeszcze wbudowany modem 3G, wtedy byłby jedną z najbardziej interesujących propozycji na rynku tabletów!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel