1

Świąteczne prezenty w Playu! Tablet całkowicie za darmo w Play Online! [wideo]

Jesteś ciekawy co musisz zrobić, aby otrzymać Samsunga Galaxy Tab 2 w Play za 0 złotych? Jak z pewnością się domyślisz, zostać ich klientem :). Aby wziąć udział w Bożonarodzeniowej promocji, konieczne jest podpisanie umowy abonenckiej w wysokości 79,90 złotych miesięcznie.

Opcjonalnie, możemy zdecydować się na laptopa HP 650, wybór zależy tylko i wyłącznie od nas oraz od naszych upodobań.

W związku ze świąteczną promocją, Play przygotował dwa spoty reklamowe, a mianowicie „Bez barier” oraz „wiesz co dobre”. Osobiście uważamy, że są to jedne z najlepszych klipów marketingowych wypuszczonych przez polską sieć komórkową w ostatnim czasie. Pierwszy z nich znajdziecie tutaj, drugi natomiast na końcu posta 🙂

Co do samego Samsunga Galaxy Tab 2, to może on zaoferować dziesięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1GHz, aparat 3,2mpx oraz Androida Ice Cream Sandwich na pokładzie. Play funduje dodatkowo całkowicie darmowe, trzy e-booki.

Jeżeli chodzi natomiast o samą ofertę, to umowę należy podpisać na okres co najmniej trzydziestu sześciu miesięcy i opłacać regularnie wspomniane wcześniej 79,90zł/mc. Miesięczny limit transferu danych to 5GB (+1GB przy skorzystaniu z oferty online) oraz gwarancja prędkości ściągania do 4mbs.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel