0

Tablet Lenovo IdeaTab 2107 za 999 zł w Polsce

Tablet Lenovo IdeaTab A2107W Polsce, w sklepie internetowym debiutuje nowy, multimedialny tablet internetowy firmy znanej głównie z produkcji laptopów. Za tablet Lenovo IdeaTab 2107 trzeba zapłacić 999 zł.

Lenovo IdeaTab 2107
to propozycja dla użytkowników poszukujących tabletu, z którego można korzystać zarówno w autobusie, jak i w domowym zaciszu. Terminal waży 400 gram, a jego grubość to 11 mm. W zależności od wersji, IdeaTab 2107 pozwala na przechowywanie 4 GB, 8 GB lub 16 GB danych. Jest także slot na kartę microSD.

Jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz oraz 1 GB pamięci RAM gwarantują płynną obsługę multimediów. Tablet posiada dwie kamery – frontową o matrycy 2 Mpx, przeznaczoną do prowadzenia rozmów wideo oraz tylną z matrycą 3 Mpx, służącą do fotografowania oraz nagrywania filmów.

Tablet łączy się z otoczeniem zewnętrznym za pośrednictwem łącza WiFi lub Bluetooth. Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu modelu wyposażonego w moduł 3G. Posiada on unikalne rozwiązanie w postaci slotu na dwie karty SIM. IdeaTab 2107 wyróżnia się też na tle swoich 7- calowych konkurentów modułem GPS oraz wbudowanym radiem FM. Maksymalny czas pracy urządzenia na baterii wynosi 8 godzin. Tablet Lenovo pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Ice Cream Sandwich 4.0.

Lenovo IdeaTab 2107 w Agito.pl kosztuje 999 zł.

Czy ktoś z Was zamierza skorzystać z tej oferty? Czy Lenovo to dobry wybór?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz