1

LG Kids Pad – tablet idealny dla każdego malca za 276$

LG Kids PadArchos niezaprzeczalnie znalazł nową niszę na rynku wprowadzając do swojej oferty Child Pad przeznaczony dla najmłodszych użytkowników. Obecnie śladami przedsiębiorstwa, postanowiła podążać inna azjatycka firma, a mianowicie LG. Wśród modeli tabletów spółki pojawi się Kids Pad, który jak na razie debiutował w Korei Południowej – liczba egzemplarzy jest wysoce ograniczona i wynosi 2 tysiące sztuk.

Jeżeli urządzenie spotka się z ciepłym przyjęciem, wtedy rozpocznie się jego produkcja masowa. Według wytwórcy, gadżet przeznaczony jest dla dzieci pomiędzy trzecim i siódmym rokiem życia, a jego cena wynieść powinna 276$.

LG Kids Pad działa na Androidzie i wyposażony jest w serię edukacyjnych aplikacji, pomagających między innymi w nauce języka angielskiego, czytania, liczenia i tak dalej. Tablet posiada oczywiście rozbudowany filtr rodzicielski, umożliwiający opiekunom dokupowanie dodatkowego oprogramowania stricte edukacyjnego oraz nastawionego na rozrywkę. Z poziomu urządzenia uzyskujemy między innymi dostęp do LG App Store i tysięcy aplikacji stworzonych z myślą o dzieciach.

Zobacz także: Kurio – tablet z Androidem 4.0 przeznaczony zarówno dla dzieci i dorosłych

Rodzic posiada również możliwość ustawienia timera, po którego aktywacji wszystkie przyjazne dzieciom funkcje zostaną dezaktywowane – ma to pomóc w ograniczeniu nadużywania gadżetu przez najmłodszych i zmuszeniu ich do zajęcia się także innymi formami zabawy i nauki w przeciągu dnia.

LG Kids Pad to także wbudowany czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz nie będzie nazbyt męczył dziecięcych oczu. Skonstruowany został przy zastosowaniu w stu procentach bezpiecznych materiałów i posiada wzmocnioną obudowę, dzięki czemu nawet największy psotnik nie zrobi sobie przy jego pomocy krzywdy, ani nie będzie w stanie go zniszczyć.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel