0

Overmax Action – siedmiocalowy tablet przeznaczony dla graczy

Overmax Action 72012 jest nie tylko rokiem coraz większej popularyzacji tabletów siedmiocalowych, ale także urządzeń tworzonych z myślą o graczach. Na rynku pojawił się między innymi Wikipad, swoją propozycję zaprezentował także Archos i seria innych jest w fazie przygotowań. Do ich grona dołącza Overmax Action 7, który przynajmniej na zdjęciach prezentuje się naprawdę ciekawie!

Overmax Action posiada procesor Cortex A8 1,2GHz, pamięć 8GB i slot na karty microSD. Oprócz tego, oferuje łączność WiFi, podwójny aparat, slot miniUSB oraz miniHDMI. To co cieszyć może najbardziej to fakt, że na urządzeniu preinstalowanych jest ponad pięćdziesiąt gier oraz różnych emulatorów.

Tablet wspiera między innymi gry tworzone na takie konsole jak PS1, N64, SNES oraz GBA. Urządzenie wyposażono w fizyczne przyciski, dzięki czemu poruszanie się po świecie swoich ulubionych gier niezaprzeczalnie będzie ułatwione. Całość działa na Androidzie 4.0 ICS, gwarantując pełny dostęp do Google Play Store. Produkt na półkach pojawić ma się jeszcze w tym roku – co prawda nie znamy jego ceny, Overmax znany jest jednak z produkcji budżetowych tabletów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel