1

Jelly Bean dla Samsunga Galaxy Tab 2 w końcu dostępny! Szukajcie w Kies albo czekajcie na aktualizację OTA

samsung galaxy tab 2 7 caliJak utrzymać popularność tabletu nawet wiele miesięcy po jego premierze i nie zniechęcić do swojej marki konsumentów? Z całą pewnością, poprzez ciągłe wspieranie własnych produktów, przez co rozumiemy przede wszystkim aktualizację oprogramowania do najnowszej, z możliwych wersji.

Mistrzem w tym zakresie jest niezaprzeczalnie ASUS, który update’uje swoje urządzenia hurtowo i wszystkie z nich praktycznie posiadają już Jelly Bean. W przypadku Samsunga sprawa wygląda trochę inaczej, a sama polityka firmy jest nie do końca zrozumiała, jednak posiadacze Galaxy Taba 2 7.0 mogą uważać się za szczęściarzy!

To właśnie dla ich urządzeń Samsung przygotował bowiem update do wersji 4.1.1, czyli Androida Jelly Bean! Jak na razie aktualizacja dostępna jest we Francji, oznacza to jednak, że w najbliższym czasie rozprzestrzeni się na cały Stary Kontynent. Sprawdzajcie więc regularnie czy coś nie pojawiło się w Kiesie albo czy system nie poinformował was o aktualizacji OTA!

Dlaczego wspominamy akurat o tym modelu Samsunga i jego aktualizacji? Jest to bowiem dosyć tani, jak na polskie warunki, tablet, który posiada dodatkowo atrakcyjną specyfikację. Rozdzielczość 1024×600 pikseli, dwurdzeniowy chipset, 1GB pamięci RAM, obecność GPS-a, dwóch aparatów fotograficznych oraz pojemnej baterii 4000mAh, przy cenie zaczynającej się już od 800 złotych, brzmi naprawdę zachęcająco!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel