0

Narzędzie do ROOT-owania Nexusa 10 dostępne!

Nexus 10Chociaż od oficjalnej premiery Nexusa 10 minął dopiero zaledwie tydzień, to w sieci pojawiło się narzędzie pozwalające uzyskać dostęp do ROOT-a i przejąć pełną kontrolę nad swoim urządzeniem. Najlepsze jest to, że całe oprogramowanie przygotowane zostało dla użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie działali na wierszach poleceń, a aplikacja wykonuje większość prac całkowicie automatycznie!

Narzędzie cieszy się tak dużą popularnością, że jego twórca obsypany został dosyć pokaźną ilością datków od zadowolonych użytkowników, którzy dzięki temu odblokować mogli bootloadera, zainstalować wybrane przez siebie sterowniki i wykonać backupy poszczególnych fragmentów systemu.

Jedno kliknięcie wystarczy, aby wszystkie opcje konta ROOT były dostępne także dla Ciebie z płaszczyzny twojego Nexusa 10. Jeżeli nie interesuje Cie możliwość zmiany platformy systemowej, czy też dostęp do setek tysięcy wcześniej niedostępnych aplikacji, to ROOT-owanie warto wykonać chociaż z powodu na sam backup wszystkich plików, który zabezpieczy posiadane na tablecie dane, zdjęcia i dokumenty.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel