0

Samsung Galaxy Note II otrzymuje aktualizację do Androida 4.1.2 [wideo]

Samsung Galaxy Note IISamsung Galaxy Note II doczekał się właśnie aktualizacji do Androida 4.1.2 w wersji JZO54K. Update niesie z sobą ogromną ilość interesujących funkcji – rozbudowane opcje notyfikacji wraz ze specjalnym panelem, który w stu procentach możemy spersonalizować.

Dodana została możliwość dezaktywacji paska regulującego jasność ekranu oraz funkcji Multi View. Co do samej przeglądarki działa ona o wiele płynniej niż wcześniej. Pasek statusów zmienił swój kolor na czarny oraz dodane zostały klawiatury przypominające Swype oraz klawiaturę z Androida 4.2.

Do ekranu blokady ekranu dodany został efekt atramentu, który podziwiać możecie na wideo zamieszczonym poniżej. Na sam koniec warto dodać, że Android 4.1.2 przyniósł ze sobą jednocześnie całą grupę nowych aplikacji!

Oprócz kilku bugów, całość wydaje się działać naprawdę bardzo dobrze. Jako, że jest to wersja pre-release nie jest dostępna poprzez Samsung Kies. Dzięki wyciekowi jednak oprogramowanie znajdziemy w sieci i pobrać możesz je TUTAJ. Jeżeli będziecie je testować albo mieliście już okazję, podzielcie się z nami swoimi opiniami? Czy znaleźliście jakieś inne poprawki i ulepszenia? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel