0

ASUS VivoTab z Windowsem 8 dostępny w przedsprzedaży!

ASUS VivoTabZastanawiasz się jak zagospodarować niepotrzebne 800 dolarów, które dostałeś od wujka z Ameryki? Proponujemy zamówić w przedsprzedaży najnowszy produkt firmy ASUS, a mianowicie prawie dwunastocalowy tablet VivoTab działający na Windowsie 8. Chociaż cena wydawać może się kosmiczna i przeciętny konsument raczej nie zdecyduje się na zakup tego urządzenia, to warto mu się przyjrzeć chociażby z powodu na interesującą specyfikację.

Oprócz najnowszej „Windy” znajdziemy tutaj także wyświetlacz Super IPS+ o przekątnej 11,6 cala i rozdzielczości 1366×768 pikseli. Sercem VivoTab jest procesor Intel Atom Z2760 Clover Tail oraz 2GB pamięci RAM zapewniając doświadczenia na najwyższym poziomie. Do urządzenia dostępna jest opcjonalnie klawiatura, kosztuje jednak dodatkowe… 200 dolarów!

Do pozostałych specyfikacji zaliczymy przednią kamerkę o rozdzielczości 2mpx, 64GB pamięci wbudowanej, łączność WiFi, Bluetooth oraz aparat na tylnej ścianie wykonujący zdjęcia w jakości 8mpx.

Ciekawostką jest fakt, że urządzenie od ASUS-a posiada pełne wsparcie dla aplikacji tworzonych pod komputery osobiste, które uruchamiamy na naszych PC-tach. Dla użytkowników mniej wymagających, azjatyckie przedsiębiorstwo przygotowało także „tańszą” wersję VivoTab, dostępną od 599$ i posiadającą procesor Tegra 3.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel