0

Cooklet na tablety BlackBerry PlayBook wśród najpopularniejszych płatnych aplikacji

WiMAX PlayBook - czy doczeka się wersji 4G LTE?
Cooklet, popularna platforma kulinarna, zaprezentowała nową wersję mobilnej aplikacji na tablety BlackBerry PlayBook. Nowy Cooklet, efekt 9 miesięcy pracy i doświadczeń z dotychczasowymi użytkownikami, to intuicyjna aplikacja przeznaczona dla fanów sztuki kulinarnej (tzw. foodies), która pozwala im łączyć gotowanie z interakcjami w ramach żywej społeczności.

Aplikacja Cooklet udostępnia narzędzia sprawiające, że gotowanie jest jeszcze bardziej przyjemnie – zawiera interaktywną książkę kucharską, która jest zasilana między innymi pomysłami ze zintegrowanych blogów i Twittera, różne sposoby wyboru przepisów (losowy wybór – QuickPick, wybór na podstawie obrazków – Inspirations, wyszukiwarka przepisów – Search), a także użyteczne narzędzia przydatne w gotowaniu (minutnik, przelicznik miar, lista zakupów).

15 listopada 2012 roku miała miejsce premiera nowej aplikacji na platformę BlackBerry PlayBook i od początku Cooklet utrzymuje się wśród najpopularniejszych treści na platformie.

Nowa wersja aplikacji Cooklet na platformę BlackBerry PlayBook jest dostępna na: http://appworld.blackberry.com/webstore/content/60772/?model=PlayBook&lang=en

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz