0

ASUS Eee Pad Transformer o ponad 500 złotych tańszy w ofercie Citeam!

ASUS Eee Pad TransformerChociaż Eee Pad Transformer od ASUS-a to tablet niezwykle wydajny i posiadający ponadprzeciętną jakość, to niestety jego cena rynkowa cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Za wersję LTE, pamięcią 32GB i stacją dokującą normalnie zapłacić musielibyśmy prawie 3000 złotych! W ofercie Citeam, może być już nasz za 544zł mniej, czyli za 2399zł!

Co otrzymujemy w zamian? Czterordzeniowy procesor Tegra 3, dziesięciocalowy wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości, Androida Ice Cream Sandwich, wbudowany moduł GPS, WiFi i Bluetooth oraz wejście HDMI.

Oprócz tego, tablet wyposażony jest w system audio ASUS SonicMaster zapewniający niesamowite wrażenia dźwiękowe i naprawdę wysoką jakość odtwarzania multimediów.

Tak jak wspomnieliśmy na początku, do zestawu dołączona jest stacja dokująca oferująca dodatkowe porty i baterię, dzięki czemu ASUS Eee Pad Transformer wytrzyma nawet 15 godzin nieprzerwanej pracy z aktywną sesją WiFi! Producent zadbał o dołączenie do swojego produktu także karty pamięci 32GB, stylusa Global Technology i słuchawek TDK EB 260.

Jeśli jesteś zainteresowany, przejdź do serwisu Citeam już teraz (Link), ta wyjątkowo atrakcyjna oferta ważna jest bowiem tylko do północy!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel