3

Tablet myTAB 7 w Biedronce za… 229 zł!

myTab 7Jeśli ktoś chce kupić swój pierwszy tablet to ma ku temu najlepsza okazję. W sieci Biedronka można kupić tablet internetowy myTAB 7 za jedyne… 229 zł! Sprzedaż rozpocznie się od jutra.

myTAB 7 to poręczny tablet zbudowany w oparciu o architekturę ARM v7. Sercem urządzenia jest układ Allwinner A13, z procesorem Cortex-A8, taktowanym z częstotliwością 1,2 GHz i układem obsługi grafiki Mali400. Pamięć operacyjna o pojemności 512 MB oraz wbudowana pamięć wewnętrzna o pojemności 4GB wystarczająco – jak na budżetowy tablet przystało – wspomagają pracę urządzenia. Jeśli jednak dla kogoś 4GB pamięci to zdecydowanie za mało, może wykorzystać wbudowane złącze kart micro SD (do pojemności 32 GB).

Design myTAB 7 oparty został o najnowsze obowiązujące trendy. Siedmiocalowy, panoramiczny wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli zlicowany został z frontem obudowy, co wyróżnia ten tablet wśród produktów z tej półki cenowej. Posiada pięciopunktowy multitouch. Elegancka obudowa z tworzyw sztucznych wysokiej jakości ma niewielkie wymiary, co zdecydowanie ułatwia trzymanie go w dłoni. Tylna część obudowy jest w kolorze białym.

myTAB 7 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Tu warto wspomnieć, że każdy egzemplarz tabletu myTAB 7 sprzedawany w Biedronce posiada indywidualny certyfikat przejścia kontroli TÜV. Kontrola obejmowała cały proces produkcji i przygotowania tabletów do sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem oceny funkcjonalności, wytrzymałości, poręczności i bezpieczeństwa użytkowania myTAB 7, a także jakości użytych do produkcji komponentów.

myTAB 7 umożliwia łączność z siecią Internet za pośrednictwem modułu WiFi. Łączyć się z siecią można również za pomocą zewnętrznego modemu 3G dowolnego operatora.

Mocnym argumentem przemawiającym na korzyść myTAB 7 jest system dedykowany system operacyjny Android 4.0.4. Dotychczas w tabletach na podobnym poziomie cenowym królowała wersja 2.3. Zastosowanie wersji 4.0.4 zdecydowanie zwiększyło szybkość działania urządzenia, a sprawnie działający multitasking umożliwia korzystanie nawet z kilkunastu aplikacji jednocześnie.

Tablet zasilany jest za pomocą akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2800 mAh. Umożliwia on działanie tabletu bez konieczności ładowania nawet do 6 godzin bezustannej pracy.

Czy ktoś zamierza skorzystać z tej promocji?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz