4

Overmax DualDrive w ofercie Citeam – tylko dzisiaj za 449zł!

Overmax DualDriveChociaż Overmax to firma, która kojarzy nam się przede wszystkim z tabletami budżetowymi, to w ostatnim czasie udowodniła, że potrafi zaoferować zadowalającą jakość swoich produktów, przy utrzymaniu bardzo niskich cen. Świetnym przykładem może być tutaj Overmax SteelCore albo siedmiocalowa propozycja dla graczy w postaci Overmax Action.

W ofercie Citeam pojawił się kolejny produkt tejże marki, a mianowicie Overmax DualDrive. Chociaż jego cena rynkowa wynosi 599zł, to do północy nabyć możesz go za jedyne 449zł!

Co otrzymujesz w zamian? Androida Ice Cream Sandwich, wydajny procesor Cortex 1,2GHz, 1GB pamięci RAM DDR3 oraz 8GB pamięci wbudowanej. Dzięki obecności slotu na karty SD, istnieje możliwość jej rozszerzenia o kolejne 32GB.

7-calowy wyświetlacz LED obsługujący do dziesięciu punktów dotyku o wysokiej rozdzielczości, to kolejna zaleta Overmaxa DualDrive. Producent umieścił w nim także Moduł GPS, Tuner DVB-T do odbioru telewizji naziemnej, dwa aparaty 2mpx, G-sensor a także pasywny moduł 3G!

W jednym urządzeniu otrzymujemy więc nawigację, telewizję oraz internet i to wszystko po naprawdę konkurencyjnej cenie! Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą, standardowo zapraszamy Was do odwiedzenia serwisu Citeam (Link). Spieszcie się, tablet dostępny tylko do północy 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel