0

Najnowszy iPad w T-Mobile

iPad 4W ofercie sieci komórkowej T-Mobile zadebiutował nowy multimedialny tablet internetowy iPad Retina WiFi w dwóch wersjach – z 16 lub 64 GB pamięci. iPad będzie sprzedawany w ofercie blueconnect.

Od 28 listopada br. do świątecznej oferty tabletów i laptopów w T-Mobile dołącza jedno z flagowych urządzeń marki Apple – iPad Retina WiFi + Cellular w wersji z 16 lub 64 GB pamięci. Nowy tablet dostępny będzie w ofertach blueconnect już od złotówki.

Dodatkowo T Mobile na Święta obniża ceny laptopa Samsung 535U3C z modemem USB i najnowszym systemem operacyjnym Windows 8. Ten ultrasmukły, ważący zaledwie 1,5kg komputer mobilny, który wyposażono w procesor AMD A6-4455M i twardy dysk 500GB, będzie dostępny od złotówki przy zakupie dostępu do Internetu mobilnego w świątecznej ofercie T Mobile.

Świąteczna promocja to również prezenty dla klientów, którzy otrzymają bezpłatnie od T Mobile usługę blueconnect noc przy zakupie Internetu mobilnego z laptopem, netbookiem oraz tabletem. Dodawana w prezencie usługa pozwala na nieograniczone i bezpłatne surfowanie po sieci od północy do 9 rano.Usługa blueconnect noc będzie oferowana ze wszystkimi umowami i aneksami zawieranymi przez klientów z urządzeniami w taryfach data i blueconnect.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz