0

Zamów Zakupy od Listonica. Zrób zakupy przez aplikację mobilną

Listonic Zamów ZakupyNowa, darmowa aplikacja od Listonic pozwala zamówić zakupy z dostawą do domu z największych delikatesów internetowych. Zakupy telefonem lub tabletem można robić w każdej wolnej chwili – w taksówce, w poczekalni, ale także leżąc w domu na kanapie. To pierwsza aplikacja w Europie pozwalająca zamówić zakupy z kilku sklepów, jest dedykowana dla polskich posiadaczy smartfonów z Androidem i iOS.

Listonic – twórca mobilnej listy zakupów – uruchomił nową aplikację: „Listonic – zamów zakupy”. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i w App Store. W kilku prostych krokach umożliwia zamówienie zakupów z dostawą do domu z Frisco.pl, Alma24.pl i A.pl.

To rozwiązanie na polskim rynku pokazuje, w którą stronę rozwijają się aplikacje zakupowe. Możliwość robienia zakupów przez Internet staje się standardem i im szybciej sklepy wkroczą w rynek mobile tym większą zyskają przewagę nad konkurencją.

Najpierw należy wpisać swój kod pocztowy, wtedy pokażą się sklepy spożywcze online, które przywiozą zakupy pod wskazany adres. Po wyborze jednego z nich można wypełnić koszyk interesującymi produktami. Następnie należy wybrać termin dostawy oraz sposób płatności. Potem pozostaje już tylko czekać aż kurier z zakupami zapuka do drzwi.
„Listonic – zamów zakupy” jest kolejną aplikacją, którą Listonic wyprzedza konkurencję i wyznacza trendy rozwoju mobilności w Polsce. Największe sklepy decydują się na wejście w e-commerce, Listonic wprowadza je w m-commerce.

No i co sądzicie o tego typu aplikacji? Zakupy przez telefon się sprawdzą, czy jeszcze za wcześnie?

Pobierz dla iOS

Pobierz dla Androida

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz