1

Lenovo Yoga 11 – kolejny tablet z Windowsem dostępny w sprzedaży!

Lenovo Yoga 11W momencie kiedy posiadający dwa ekrany Taichi od ASUS-a, napotyka na kolejne utrudnienia i opóźnienia przed premiera, to na rynku pojawił się właśnie inny tablet, z nietypowym designem. Chodzi tutaj o działający na Windowsie RT, tablet Lenovo Yoga 11. Ta posiadająca 11,6-cala hybryda dostępna jest w dwóch wersjach pamięciowych, 32GB i 64GB za 849$ lub 949$.

W sieci pojawiły się już jednak informacje o promocjach po święcie dziękczynienia, gdzie oba tablety, stanieć mają o prawie dwieście dolarów!

Yoga posiada naprawdę wąski, zaledwie 15,6mm profil (oczywiście jak na składaną hybrydę) oraz oferuje 13 godzin pracy na jednej baterii. We wnętrzu tabletu znajduje się procesor Tegra 3, jak na razie jedyna z dostępnych opcji dla urządzeń z Windowsem RT. Klawiatura urządzenia może zostać przekręcona i pełnić rolę podkładki – bardzo wygodne rozwiązanie do oglądania filmów.

Co do pozostałych specyfikacji to znajdziemy tutaj 2GB pamięci RAM, 2 porty USB, wejście HDMI oraz aparat 720p. Warto zaważyć, że w przedsprzedaży dostępny jest także IdePad Yoga 3, w którym znajdziemy Intela Core i7!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel