0

Twórcy Boxee przedstawiają Cloudee – opartą na chmurze aplikację do udostępniania materiałów wideo

CloudeeNa pewno spora część z Was kojarzy Boxee – dosyć popularny odtwarzacz multimediów dla urządzeń mobilnych. Jego twórcy, przygotowują właśnie kolejną aplikację, a mianowicie Cloudee, która testowana była ostatnie kilka miesięcy.

Cloudee to bazująca na chmurze aplikacja, która pozwala na przechowywanie oraz udostępnianie materiałów wideo. Jak na razie, program dostępny jest tylko i wyłącznie na iOS, istnieje jednak szansa, że zostanie przygotowany także na Androida.

Z Cloudee korzystać możesz także z poziomu swojego komputera osobistego, otrzymując nieograniczoną powierzchnię na Twoje materiały wideo! Masz możliwość uploadu oraz zarządzania treściami z wszystkich możliwych urządzeń mobilnych i dostępu do nich następnie z komputera lub telefonu w każdym innym miejscu!

Cloudee znajduje się w ostatnich fazach testów i jest to świetna okazja, aby zapewnić sobie w pełni darmowe konto już po jego oficjalnym wprowadzeniu na rynek. Wystarczy, zostać testerem aplikacji i aktywnie uczestniczyć w jej rozwoju. W przyszłości, autorzy chcą dać możliwość stworzenia kont premium, aby jeszcze bardziej rozbudować funkcjonalność swojej usługi.

Chociaż aplikacja wydaje się naprawdę bardzo prosta, to pozwala nam na wysyłanie zdjęć bezpośrednio do serwisów społecznościowych, tworzenie całych kolekcji, czy też ich wykorzystywanie w późniejszej edycji i tworzeniu innych materiałów. Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć Cloudee w iTunes (Link).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel