0

Tablety w samochodach

Od pewnego czasu nowoczesne tablety multimedialne skutecznie wypierają z rynku nieco przestarzałe już laptopy. Są małe, poręczne i funkcjonalne, dzięki czemu nie musimy „targać” za sobą wielkiej torby z notebookiem. Dlatego stały się kąskiem dla warsztatów samochodowych, zajmujących się tuningiem aut.

Coraz więcej nowoczesnych pojazdów zaopatrzonych jest w sprzęt multimedialny z najwyższej półki, co tak na dobrą sprawę nikogo dziś nie dziwi. Producenci oraz konstruktorzy dwoją się więc i troją, aby coraz bardziej zaskoczyć kierowców i miłośników motoryzacji. Świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie tabletu w desce rozdzielczej samochodu. Może pełnić on wszelkie funkcje, począwszy od multimedialnej rozrywki, takiej jak słuchanie muzyki czy oglądanie filmów, aż po nawigację. Jest to dużo tańsze rozwiązanie niż zakup auta z wbudowanym w deskę ekranem dotykową o wielorakich funkcjach. Najtańszy tablet kupimy już za 200 złotych, co nawet z ceną jaką przyjdzie zapłacić nam za jego montaż w aucie, nadal wydaje się propozycją niebywale opłacalną.

To znakomite rozwiązanie, szczególnie jeśli wybieramy się w dalszą podróż. Tablet z możliwością dostępu do wszelkiego rodzaju multimedialnych rozrywek sprawi, że zleci nam ona w dużo przyjemniejszej atmosferze. Być może doczekamy czasów, kiedy montaż tabletów w deskach rozdzielczych aut będzie czymś na porządku dziennym. Byłby to znakomity, nowoczesny dodatek, uświetniający nawet średniej klasy pojazd. Lecz na to przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę zaczekać. Nie zmienia to jednak faktu, że rozwiązanie jest tak genialne i banalnie proste w wykonaniu, że pewnie kwestią czasu pozostaje wprowadzenie tego pomysłu w życie przez przynajmniej przez jednego z czołowych producentów samochodów

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz