0

Futerał na tablety o przekątnej 9,7 cali od Modecom

prestige na tabletPRESTIGE to elegancki futerał firmy MODECOM, który stanowi rozwiązanie przeznaczone do bezpiecznego przechowywania oraz transportu tabletów multimedialnych o przekątnej ekranu 9,7”. Produkt ten wykonano z wysokiej jakości materiału, który skutecznie zabezpiecza tablet przed uszkodzeniem mechanicznym, zabrudzeniem czy nawet zalaniem.

Dzięki niewielkiej wadze oraz doskonałym właściwością ochronnym produkt ten pozwala bezpiecznie przenosić tablet wraz z innymi rzeczami w podręcznej torbie, plecaku, czy też walizce.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowany w prezentowanym pokrowcu magnetyczny system zamykania, który spełnia dwie funkcje, skutecznie zabezpiecza pokrowiec przed przypadkowym otwarciem oraz zapewnia błyskawiczny dostęp do tabletu. Warto wspomnieć także o umieszczonej wewnątrz futerału specjalnej warstwie ochronnej, która stanowi dodatkową warstwę, chroni oraz amortyzuje tablet w razie jego przypadkowego uderzenia. Dzięki temu, że materiał ten posiada również właściwości antystatyczne, za każdym razem podczas wyjmowania tabletu z pokrowca, jego ekran jest dodatkowo oczyszczany z drobinek kurzu lub innych pyłków.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz