1

Tablet Quer. Kolejny tani tablet internetowy… Tym razem 259 zł!

tablet quer komo330Dzisiaj na naszą redakcyjną skrzynkę mailowa przyszła wiadomość o nowym, tanim tablecie internetowy, który może się okazać ciekawym prezentem na Święta. Tablet Quer kosztuje 259 zł.

Quer KOM0330 to multimedialny tablet z 7 calowym ekranem pojemnościowym (dwupunktowym) pracującym w rozdzielczości 800 na 480 pikseli. KOM0330 działa w oparciu o system operacyjny Android 4.0 ICS. Ten nowoczesny system zapewnia płynną i stabilną pracę urządzenia. Wraz z systemem Android 4.0 użytkownicy tabletu otrzymują dostęp do sklepu internetowego Google Play (dawny Android Market), w którym można znaleźć ogromną liczbę gier i aplikacji, w tym wiele darmowych.

KOM0330 wyposażony został w procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu z szybkością 1GHz. Pamięć operacyjna urządzenia to 512 MB, co pozwala na swobodne i płynne działanie systemu. Dodatkowo do urządzenia wbudowana została karta pamięci flash o pojemności 4Gb. Docelowo urządzenie może obsługiwać karty zewnętrzne do 32 Gb. Pozwala to na przechowywanie dużej ilości danych: filmów, zdjęć, muzyki.

tablet Quer 2 KOMO330

KOM0330 umożliwia dostęp do Internetu za pomocą Wi-Fi. Możliwe jest także opcjonalne połączenie z Internetem dzięki modułowi 3G. Za pośrednictwem tabletu Quer KOM0330 można czytać e-booki, obejrzeć film w podróży (w wysokiej rozdzielczości HD), zaprezentować znajomym zdjęcia z wakacji, czy chociażby przejrzeć ulubione strony internetowe. KOM0330 posiada dwie kamerki (0,3 MP), które pozwalają na przeprowadzenie wideorozmowy oraz umożliwiają robienie zdjęć i nagranie filmu.

Quer KOM0330 – sugerowana cena: 259 PLN.

Cena na pewno jest kusząca, bo podobna do myTaba 7 w Biedronce, ale czy wykonanie jest równie dobre? Ciekawi mnie to bardzo i może kiedyś się przekonam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz