0

Android Key Lime Pie potwierdzony przez jednego z pracowników Google?

Key Lime PieJuż kilkukrotnie słyszeliśmy, że kolejna, większa aktualizacja Androida, ma otrzymać nazwę Key Lime Pie. Dnia wczorajszego, natknąć mogliśmy się na materiał, który w pewnym stopniu to potwierdza. Jeden z pracowników firmy, umieścił na swoim profilu w Google+ śmieszny obrazek który namalował, prezentujący ewolucję Androida, przypominający popularne graficzne ujęcie ewolucji człowieka.

Zauważyć można, że od wersji Icea Cram Sandwich, zielony ludek idzie wyprostowany, podobnie jak człowiek znajdujący się w najwyższym stopniu swojego rozwoju. To co najważniejsze na tym obrazku to jednak fakt, że po Androidzie zajadającym się żelkami, znajduje się kolejny zielony robot jedzący sobie ciasto z bitą śmietaną oraz kawałkiem cytryny na samej górze. Jeżeli nie jest to analogia do Key Lime Pie to do czegóż innego? Wspomniany OS miałby być już 5 generacją platformy i według wstępnych założyć debiutować ma w 2013 podczas majowej konferencji Google.

Według pogłosek, nowa wersja ma przynieść zaawansowaną integrację z przeglądarką Chrome oraz systemem Chrome OS, przystosowując platformę również do komputerów przenośnych. Mamy nadzieję, że będzie to rozwiązanie innowacyjne, ostatni duży przeskok miejsce miał bowiem z prezentacją Honeycomba.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel