1

Toshiba ogłasza nowy dziesięciocalowy tablet – Toshiba Excite 10 SE z Jelly Bean!

Toshiba Excite 10SEWczorajszego dnia, Toshiba oficjalnie ogłosiła swoje nowe urządzenie, a mianowicie tablet Excite 10 SE, który zaoferować może między innymi dziesięciocalowy wyświetlacz oraz Androida Jelly Bean. Model ma ponoć pomóc Toshibie w wyrobieniu sobie swojego własnego skrawka miejsca pomiędzy tabletami high endowymi. Czy mu się to uda? Dowiemy się w przeciągu najbliższych miesięcy!

Wewnątrz Excite 10 SE, znajdujemy procesor Nvidia Tegra 3 Super 4 Plus 1 posiadający cztery rdzenie, będąc jednak dosyć standardowym dla dzisiejszych rozwiązań. Oprócz tego posiada modem WiFi, obsługuje Bluetootha 3.0, slot na karty microSD, oferuje port microUSB, aparat 3mpx z tyłu oraz kamerkę internetową HD z przodu.

Excite 10 SE dostępny ma być w dwóch wersjach, a mianowicie 16GB pamięci oraz 32GB pamięcicena rozpoczynać ma się od 349,99$, co w porównaniu z innymi urządzeniami z pewnością nie stawia tabletu w najlepszym świetle. Nie przesądzajmy go jednak na samym początku i poczekajmy na opinie samych użytkowników 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel