0

Slice – innowacyjna klawiatura dla tabletów z Androidem

SliceOd momentu wypuszczenia Swype, nie widzieliśmy żadnej bardziej rewolucyjnej klawiatury, zapewniającej jednocześnie tak duże możliwości. Wszystko to może się zmienić w najbliższym czasie, a wszystko za sprawą Slice. Chociaż koncept działania tej klawiatury może nam kojarzyć się trochę z filmami fantasy, to posiada ona w sobie ogromny potencjał i z pewnością wielu z Was przypadnie do gustu.

Klawiatura przygotowana została specjalnie pod urządzenia z Androidem – co najmniej siedmiocalowe. Przy wykorzystaniu dwóch rąk i w każdej z nich palca wskazującego, środkowego oraz serdecznego, naciskasz na ułożone w rzędzie po trzy przyciski i każdy z nich po rozwinięciu prezentuje kilka kolejnych liter. Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje to się skomplikowane, pozwala naprawdę zwiększyć szybkość pisania.

Twórcy zatroszczyli się także o to, aby dać Ci możliwość przyzwyczajenia się do klawiatury i stworzyli grę na bazie Space Invavders, gdzie musisz wstukiwać odpowiednie litery pojawiające się na ekranie, aby skręcać swoim statkiem oraz strzelać.

Demonstracyjna wersje aplikacji znajduje się w Google Play Store (Link). Poniżej prezentujemy Wam dodatkowo wideo, na którym zobaczycie klawiaturę w akcji!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel