0

Fuhu wypuszcza Nabi Jr. – tablet dla dzieci za 99$

Nabi Jr.Jeżeli szukacie ciekawego gadżetu dla swoich dzieci na święta, wtedy dobrym pomysłem może okazać się propozycja firmy Fuhu, wyceniona na 99$. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo ofert tego typu, między innymi LG i Archos chcą wypuścić swoje modele tabletów dla najmłodszych. To jednak Nabi Jr. jest najtańszym i dodatkowo posiada najciekawszy design oraz sposób użytkowania dopasowany do możliwości malców.

Całość działa na Androidzie 4.0 ICS, dwurdzeniowym procesorze Tegra, posiada wbudowany modem WiFi oraz Bluetooth, a także daje dostęp do ogromnej ilości dziecięcych aplikacji. Rodzice mają możliwość śledzenia postępów swoich dzieci w nauce oraz wspierania ich w zdobywaniu umiejętności czytania oraz liczenia.

Urządzenie na dobre ma zagościć na półkach sklepowych w połowie grudnia, gdzie za model z pamięcią podstawową zapłacimy 99$, z rozszerzoną do 16GB natomiast 129$.

Na koniec warto dodać , że znajdziemy tutaj zestaw gier z serii Wings Challenges, które mają motywować dzieci do rozwijania swoich umiejętności poprzez zestaw wyzwań oraz zadań do zrealizowania.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel