2

Lark FreeMe 70.5 + nawigacja Navamax, GPS i tuner DVB-T za jedyne 259zł na Grouponie!

Lark FreeMeFirma Lark, chociaż jeszcze kilka lat temu znana była przede wszystkim z produkcji nawigacji samochodowych, to na rynku polskim już na stałe zagościła jako wytwórca tanich i ciekawych tabletów. Tym razem, w nasze ręce trafić może Lark FreeMe 70.5, który znalazł się w świątecznej ofercie Grouponu. Przez następnie dziesięć dni dostępny jest za jedyne 259zł i wydaje się być idealną opcją prezentową!

Za tak korzystną cenę otrzymujemy nie tylko obsługę GPS z preinstalowaną nowoczesną nawigacją Navamax, ale także tuner DVB-T pozwalający nam odbierać cyfrowy sygnał telewizji naziemnej i wszystkiej nasze ulubione kanały!

Co do samych podzespołów, to z pewnością nie będą one należały do powalających, jednak w porównaniu z ceną wydają się jak najbardziej do przyjęcia. Procesor telechips 720MHz, siedmiocalowy ekran 800×480 pikseli, 256MB pamięci RAM oraz 4GB pamięci wbudowanej. Do obsługi Androida w wersji 2.3 oraz podstawowych aplikacji jest zupełnie wystarczające.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty i chcesz zakupić Larka FreeMe 70.5 już teraz odwiedź serwis Groupon (Link). Ktoś z Was ma zamiar się zdecydować? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel