0

Overmax EduTab tańszy o 200 złotych w Citeam

Overmax EduTabŚwięta coraz bliżej, w serwisie zakupów grupowych Citeam pojawia się więc wiele interesujących, prezentowych ofert. Niewątpliwie jedną z nich jest edukacyjno-multimedialny tablet dla dzieci firmy Overmax. EduTab to nie tylko pożyteczna zabawka, ale jednocześnie narzędzie, które potrafi nieść radość z nauki i rozwijać zainteresowania oraz zdolności najmłodszych. Urządzenie normalnie kosztuje 599zł, jednak dzięki Citeam może być nasze już za 395zł! Jako, że mówimy o ofercie prezentowej, przesyłka jest całkowicie darmowa 🙂

Co może nam zaoferować Overmax EduTab? Jak się okazuje, naprawdę sporo. Między innymi siedmiocalowy ekran pojemnościowi z dziesięciopunktowym multi-dotykiem, rozbudowane ustawienia filtrów rodzicielskich, Androida Ice Cream Sandwich, czujnik ruchu, 2 aparaty, pamięć wbudowaną o pojemności 4GB oraz ogromną ilość aplikacji dla dzieci.

Na wyróżnienie zasługuje między innymi podręcznik do interaktywnej nauki języka angielskiego poprzez zabawę, rozbudowana encyklopedia, dziesięć książek dla najmłodszych, karaoke, intuicyjny organizer oraz specjalna nakładka na Androida. Dostosowuje ona interfejs do możliwości nawet kilkuletnich użytkowników, EduTab sprawdzi się więc idealnie jako prezent dla dziecka w każdym wieku.

Obudowa posiada specjalne, kauczukowe wzmocnienia, dzięki czemu tablet nie jest narażony na uszkodzenie, nawet podczas upadku z dużej wysokości. Jeżeli chcesz skorzystać z oferty 34-procentowego rabatu i nabyć Overmaxa EduTab za jedyne 395zł musisz się pospieszyć. Promocja trwa bowiem tylko dzisiaj, do północy. Tablet znajdziesz oczywiście w serwisie Citeam (Link).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel