0

Archos GamePad – tablet dla graczy dostępny na Starym Kontynencie

Archos GamePadJedną z ciekawszych propozycji dla fanów gamingu, pośród wszystkich urządzeń mobilnych, jest niewątpliwie Archos GamePad. Mamy dla Was bardzo dobrą informację, firma postanowiła bowiem wprowadzić go przed świętami na rynek europejski, a cena jest dosyć korzystna i wynosi niecałe 150 euro!

Wszystkim, którzy nie pamiętają przypominamy, że mamy tutaj do czynienia z siedmiocalowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1024×600 pikseli, dwurdzeniowym procesorem 1,6GHz oraz czterordzeniowym układem graficznym Mali 400MP. Na pokładzie śmiga najnowszy Android, a po bokach umieszczone zostały fizyczne kontrolery i triggery.

Do innych specyfikacji należy zaliczyć 8GB pojemności, slot na karty microSD, port microHDMI oraz naprawdę niewielką wagę! Archos GamePad posiada oczywiście wsparcie dla Play Store i wyposażony jest w emulatory PlayStation, NES-a, Segi i wielu innych, najpopularniejszych konsol. Jeżeli chodzi o ekspansję na kolejne rynki, to w USA pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2013 roku. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tym nietypowym tabletem? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel