0

FreeTime Unlimited od Amazona – gry, filmy i książki dla najmłodszych

FreeTime UnlimitedChociaż Amazon posiadał już w Kindle Fire HD specjalne funkcjonalności dla dzieci, a dokładniej mówiąc aplikację Fretime, to obecnie postanowił zaoferować całkowicie nową funkcjonalność dla najmłodszych. Mowa tutaj o usłudze FreeTime Unlimited, która ma zapewniać dostęp do gier, filmów oraz muzyki.

Oprogramowanie ma być dostępne w przeciągu najbliższych tygodni, poprzez automatyczną aktualizację. Subskrybenci Amazona otrzymają dostęp do różnorodnej gamy treści, nie podana została jednak dokładna liczba materiałów. Najmłodsi dostaną możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz wspólnej zabawy ze swoimi ulubionymi kreskówkowymi i baśniowymi postaciami.

Usługa FreeTime Unlimited kosztuje 4,99 dolara i przeznaczona jest dla dzieci pomiędzy trzecim, a ósmym rokiem życia. W przypadku członków Amazon Prime, aplikacja jest natomiast tańsza o dwa dolary.

To co ciekawe, kiedy aplikacja jest uruchomiona, reklamy nie są wyświetlane, dostęp do serwisów społecznościowych jest zablokowany, a rodzic ma pewność, że dziecko nie ma szansy na odpalenie żadnych innych aplikacji. Co więcej, w filtrze rodzicielskim można ustalić limit czasu korzystania z usługi, tak aby pociecha zbyt dużo czasu nie spędzała nad ekranem tabletu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel