0

ASUS pracuje nad nowymi tabletami z Windows 8 przed CES 2013?

ASUSW przeciągu kilku najbliższych tygodni, miejsce będzie miał event CES 2013, który w tym roku odbywa się w Las Vegas. Jedna z największych imprez na rynku urządzeń mobilnych, to szansa dla wielu producentów, aby zaprezentować swoje najnowsze propozycje oraz zaskoczyć konkurencję.

Jak widać na załączonym obrazku przygotowanym przez ASUS-a, mającym być jednocześnie zaproszeniem do wzięcia udziału w imprezie zaplanowanej na 8 stycznia, ikonki reprezentujące poszczególne usługi i aplikacje układają się w cyfrę osiem – czy ma to być znak, że nowe tablety z Windowsem zaprezentowane zostaną w USA?

To co przychodzi nam na myśl to między innymi Transformer Book oraz Vivo Tab wyposażony w procesor Intela. Do lineupu ASUS-a doliczyć należy także tablety MemoPad o przekątnej siedmiu oraz dziesięciu cali, które niedawno trafiły do FCC.

Kiedy dodamy do tego jeden lub dwa modele hybryd łączących w sobie funkcjonalność tabletu i notebooka, otrzymujemy naprawdę ciekawą listę urządzeń, z którymi ASUS na pewno byłby w stanie wyróżnić się na tyle innych firm prezentujących się podczas CES 2013.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel