1

Nook Simple Touch za jedyne 79$!

Nook Simple TouchW zeszłym roku, z okazji Czarnego Piątku, Barnes & Noble oferował swoje urządzenie Nook Simple Touch za jedyne 79$. Obecnie natomiast firma postanowiła, zredukować jego cenę do tego poziomu permanentnie! E-reader po raz pierwszy zaprezentowany został w 2011, od tego czasu doczekał się uprgade’u – a mianowicie dodania podświetlenia Glowlight. Odświeżona wersja kosztuje 119$.

Starszy model, chociaż pozbawiony tego przydatnego dodatku, cały czas wydaje się być niezwykle korzystną ofertą, nawet w porównaniu z podstawowym Amazon Kindle za 69$, który nie posiada ekranu dotykowego.

Ekran wykorzystujący technologię E-Ink Pearl jest w stanie zapewnić nam nawet do dwóch miesięcy korzystania z urządzenia na jednej baterii, co jak na wyświetlacz sześciocalowy jest naprawdę imponujące.

W porównaniu do innych e-readerów, strony przewracają się o 25% szybciej a odbicie światła jest o 80% bardziej korzystne, w porównaniu z innymi produktami dostępnymi na rynku. Co fajniejsze, aby naładować baterię w pełni, potrzebne są zaledwie 3 godziny!

Oczywiście przy aktywnej sesji WiFi czas użytkowania Nooka spada wyraźnie w dół, jednak i tak jest o wiele dłuższy niż w przypadku pozostałych urządzeń mobilnych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel