0

Dwa nowe tablety w ofercie Cyfrowego Polsatu

Ferguson S3Cyfrowy Polsat wprowadza do sprzedaży dwa nowe tablety – Manta MID9701 9,7” Wi-Fi oraz Ferguson S3 7” Wi-Fi DVB-T – Manta MID9701 9,7” Wi-Fi to pierwszy model tabletu w ofercie operatora z ekranem o wielkości 9,7”, a Ferguson S3 Wi-Fi DVB-T – wygodne, mobilne urządzenie z wbudowanym tunerem DVB-T i funkcją GPS.

Tablety Manta i Ferguson są oferowane już od 1 zł i dostępne w opcjach – z modemem i routerem (dodatkowo płatnym 49 zł) bądź z mobilnym routerem, zapewniającymi użytkownikowi tabletu dostęp do bezprzewodowego Internetu Cyfrowego Polsatu. Laptop jest oferowany z wybranym modemem HSPA+ lub LTE, a łączna cena za obydwa urządzenia zaczyna się już od złotówki.

Do każdego z nowych urządzeń można wybrać jeden z trzech pakietami danych: 6 GB (79,90 zł/mies.), 10 GB (99,90 zł/mies.) lub 15 GB (129,90 zł/mies.), które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów. Oferta kierowana jest zarówno do użytkowników, którym dostęp do Internetu jest potrzebny, aby odbierać i wysyłać maile, czy przeglądać strony www, jak i do bardziej wymagających klientów, którzy bez ciągłej dostępności online nie wyobrażają sobie dnia. Dodatkowo użytkownik każdego z pakietów dostanie 50 GB w ramach usługi „Darmowe noce”. Oferty z tabletami oraz laptopem łączą się także z promocją „Więcej danych z Telewizją w CP”, w której klient za posiadane pakiety telewizyjne Cyfrowego Polsatu może dodatkowo otrzymać do 5 GB danych do wykorzystania na Internet.

Posiadaczem wybranego urządzenia może zostać dotychczasowy abonent lub nowy klient operatora, podpisując umowę na 36 miesięcy w przypadku laptopa oraz na 24 miesiące z tabletem.

manta mid9701

Manta MID9701 9,7” Wi-Fi z systemem Android 4.1 posiada procesor dwurdzeniowy ARM Cortex-A9 1,5 GHz, ekran IPS pojemnościowy o wielkości 9,7”, wbudowane 16 GB pamięci flash i 1 GB pamięci RAM oraz kamerę internetową. Obsługuje Wi-Fi i Bluetooth oraz posiada gniazda: karty micro SD do 32 GB, rozszerzeń USB HOST, micro USB do komunikacji z komputerem oraz mini HDMI. Zapewnia możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń USB, dzięki odpowiedniej przejściówce. Dodatkowo tablet został wyposażony w aplikację ipla.

Ferguson S3 7” Wi-Fi DVB-T z systemem Android 4.0 wyposażono w procesor 1,2 GHz, akcelerator 3D oraz ekran 7” w formacie 16:9 o rozdzielczości 800×480. Wbudowany tuner i antena teleskopowa oraz oprogramowanie do obsługi DVB-T zapewniają dostęp do darmowych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Tablet ma także dwie kamery, które umożliwiają nagrywanie filmów, wykonywanie zdjęć i korzystanie z opcji wideokonferencji. Wyposażony jest w GPS z nawigacją MapaMap Polska, co ucieszy zmotoryzowanych użytkowników. Obsługuje Wi-Fi oraz posiada gniazda: karty micro SD do 32 GB, micro USB do komunikacji z komputerem oraz mini HDMI. Zapewnia możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń USB, dzięki odpowiedniej przejściówce. Tablet waży ok. 300 g i jest bardzo poręczny: 187 x 117.5 x 10.6 mm.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz