0

Storage Options prezentuje Scroll Evoke z Jelly bean

Scroll EvokeWywodząca się z Wielkiej Brytanii firma Storage Options, od jakiegoś czasu mocniej zainteresowała się produkcją tabletów. Posiadające przekątne ekranu od 7 do 9,7 cali urządzenia, oferują doskonałą jakość wyświetlania, Androida ICS oraz eskluzywny content. Cena także utrzymana jest na naprawdę atrakcyjnym pułapie.

Storage Options doszło jednak do wniosku, że zawsze znajdzie się miejsce na kolejne, siedmiocalowe urządzenie. Finalnie powstał więc model Scroll Evoke, który ma spełniać wymagania dzisiejszego rynku.

We wnętrzu znajdujemy między innymi dwurdzeniowy procesor Cortex A9 oraz czterordzeniowy Mali T604 GPU. Chipset posiada częstotliwość taktowania na poziomie 1,7GHz, tablet nie powinien więc mieć problemów z płynnym uruchomieniem czegokolwiek co znajdziemy w Google Play.

Scroll Evoke oferuje 8GB pamięci wewnętrznej, z możliwością jej poszerzenia dzięki slotowi na karty pamięci. Kolejnym plusem urządzenia jest najnowsza wersja Androida. Na sam koniec należy wspomnieć także o cenie, oscylującej w okolicach 199,99 funtów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel