0

Shiru Shogun 10 – 32GB, wyświetlacz IPS i dual core za jedyne 799zł dzięki ofercie Citeam!

Shiru Shogun 10Firma Shiru zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością na polskim rynku. Ostatnio doceniliśmy nawet jej tablet Samurai 10 w zestawieniu naszych propozycji prezentów na Święta. Tym razem, mamy dla Was inny model azjatyckiego producenta, a mianowicie Shogun 10, który oferuje naprawdę porządną specyfikację i dostępny jest po obniżonej cenie!

Dzięki serwisowi Citeam, dostępny normalnie za 899zł Shiru Shogun 10, tylko dzisiaj może być Twój za sto złotych mniej! Dodatkowo, otrzymujesz darmową przesyłkę oraz naprawdę estetyczny i wytrzymały pokrowiec, które zabezpieczy Twoje urządzenie przed niskimi temperaturami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Co znalazło się wewnątrz dziesięciocalowego Shoguna? Między innymi wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280×800 pikseli, Cortex A9 dual core, posiadający częstotliwość taktowania 1,6GHz na każdym ze rdzeniu, 1GB pamięci operacyjnej, dysk twardy o pojemności 32GB oraz quad core GPU Mali-400.

Shogun 10 oferuje także Bloetootha, WiFi, porty miniHDMI oraz microUSB, dwa aparaty o rozdzielczości 2mpx, obsługę większości formatów książek elektronicznych oraz Gorilla Glass! Szczególnie obecność odpornej na zarysowania i pęknięcia szybki od firmy Corning jest tutaj przyciągająca – żaden tablet z niskiej półki cenowej nie otrzymał bowiem do tej pory, tak dobrego jakościowo elementu!

Shiru Shoguna 10, znajdziecie oczywiście w ofercie Citeam (Link)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel