1

Lenovo ThinkPad Tablet 2 debiutuje w Polsce. Ceny nie są kolorowe….

Lenovo ThinkPad Tablet 2Firma Lenovo wprowadza do sprzedaży na terenie Polski nowy, multimedialny tablet internetowy Lenovo ThinkPad Tablet 2. Urządzenia jednak nie cechują się przystępną ceną…

W Polsce debiutuje także ThinkPad Tablet 2, działający z systemem Windows 8 i procesorem Intel nowej generacji. Ten tablet działa przez ponad 10 godzin po jednym naładowaniu, waży około 0,6 kg, czyli mniej niż jego największy konkurent wśród tabletów. Sprzęt zawiera opcjonalne pióro cyfrowe do precyzyjnego wprowadzania danych, posiada także moduł 3G.

Użytkownicy mogą pracować z nim w dowolny sposób, korzystając z funkcji obsługi wielodotykowej, pióra cyfrowego czy opcjonalnej klawiatury-stacji dokującej, dzięki której ThinkPad Tablet 2 działa jak komputer PC. ThinkPad Tablet 2 oferuje liczne możliwości w zakresie zarządzania, zabezpieczeń i usług korporacyjnych, dzięki którym menedżerowie IT mogą łatwo wdrażać te komputery w firmach.

ThinkPad Tablet 2 będzie dostępny od 20 grudnia u partnerów biznesowych Lenovo – ceny rozpoczynają się od 2300 złotych. Bez wątpienia nie jest to przystępna cena. Za taka cenę myślę, że użytkownicy zdecydują się na iPada Zgadzacie się?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz