0

Sony Xperia 6 – sześciocalowe urządzenie z 3GB pamięci operacyjnej! Zadebiutuje w czasie CES/MWC 2013?

W zeszłym tygodniu firma Huawei zapowiedziała bardzo nietypowe, posiadające bowiem 6,1 cala urządzenie o nazwie Ascend Mate. Jak się okazuje, na podobny pomysł wpadło także Sony, prezentujące swój własny phablet o takiej przekątnej. Kiedy na rynku debiutował Samsung Galaxy Note, wszyscy myśleliśmy, że 5,3 cala jest maksymalną granicą wielkości dla smartfona, jak się jednak okazuje, byliśmy w sporym błędzie…

Nowa propozycja od Sony najprawdopodobniej otrzyma nazwę Xperia 6 i pojawi się w przyszłym roku. Według większości źródeł ma to być event CES lub MWC 2013. Jeżeli chodzi o specyfikację, to sześciocalowe urządzenie, które trudno zakwalifikować zarówno do tabletów jak i smartfonów, na pewno zaoferuje ekran w rozdzielczości HD, czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro CPU, układ graficzny Adreno 320, 3GB pamięci operacyjnej oraz ogromny aparat 13mpx. Do zestawu doliczyć należy 32GB pamięci oraz slot na karty microSDHC.

Pojemna bateria 3500mAh, z całą pewnością zagwarantuje wiele godzin nieustannej pracy. Niestety, w tym miejscu kończy się lista szczegółów odnośnie Sony Xperia 6, które wyciekły. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie dowiemy się czegoś więcej – w innym przypadku, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać do podania oficjalnej dany premiery.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel