1

Ainol Crystal o 250zł taniej w Citeam!

Ainol Crystal449 złotych za dwurdzeniowy procesor, matrycę IPS oraz 1GB pamięci operacyjnej, które zamknięto w siedmiocalowym urządzeniu, to z całą pewnością niedużo. Jest to jednocześnie świetna okazja, aby sprawić komuś oryginalny i korzystny cenowo prezent świąteczny!

Serwis Citeam zainteresował się tym razem tabletem Ainol Crystal, który do końca dzisiejszego dnia dostępny jest o 250 złotych taniej (jego cena rynkowa to 699zł)! Nie dość, że liczyć możesz na ponad 35% rabatu, to dodatkowo przesyłka jest całkowicie darmowa!

Co otrzymujesz w zamian? procesor Cortex A9 dual core 1,5GHz, najnowszego Androida w pełni kompatybilnego z usługą Google Play, multidotykowy, siedmiocalowy ekran z matrycą IPS i rozdzielczością 1024×600 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, 1GB pamięci operacyjnej, moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n, port mini HDMI Oraz mini USB i możliwość odtwarzania multimediów  w jakości Full HD.

Pospiesz się, liczba sztuk jest bowiem ograniczona, a promocyjna oferta wygasa dzisiaj o północy. Ainola Crystal znajdziesz przechodząc bezpośrednio do serwisu Citeam (Link). Ktoś z Was ma zamiar skorzystać z oferty?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel