1

Goclever R75 w świątecznej promocji Inter Marche za jedyne 199zł!

GoClever R75Cena rynkowa tabletu Goclever R75 z pewnością jest kusząca, wynosi bowiem zaledwie 399zł. Dzięki promocji Citeam pod koniec listopada okazało się, że zdobyć możemy go jeszcze taniej, a mianowicie za 299zł. Inter Marche w swojej przedświątecznej ofercie udowadnia jednak, że cenę tego budżetowego tabletu można zbić jeszcze bardziej. Z najnowszej promocji sieci handlowej dowiadujemy się między innymi, że od 13 do 19 grudnia, urządzenie nabyć możemy za jedyne 199zł!

Co otrzymujemy w zamian? GoClever R75 zaoferować może nam między innymi siedmiocalowy wyświetlacz TFT LCD posiadający pięciopunktowego multitoucha, procesor Cortex A8 1GHz, 512 MB pamięci operacyjnej DDR3, 4GB powierzchni dyskowej oraz wbudowany moduł WiFi.

Oprócz tego znajdujemy tutaj gniazdo Mini USB, czytnik kart microSD, kamerkę 0,3mpx, Androida Ice Cream Sandwich i pełną kompatybilność z Google Play, zapewniającą dostęp do tysięcy unikalnych aplikacji.

To jednak nie wszystko! Do tabletu dołączone jest także etui razem ze stacją dokująca, dzięki którym całość możemy wygodnie i bezpiecznie transportować!

Zdajemy sobie sprawę, że specyfikacja nie powala na kolana, jednak cena jest na pewno kusząca, a GoClever R75 może okazać się ciekawą propozycją prezentową. Ktoś z Was jest zainteresowany? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel