1

Ainol Novo9 Firewire – Jelly Bean, wyświetlacz Retina i czterordzeniowy procesor

Ainol NovoAinol to jedna z tych firm, która udowadnia nam, że ekskluzywna specyfikacja nie musi być zarezerwowana tylko i wyłącznie do marek najdroższych tabletów, takich jak iPad, czy też linia produktowa od Samsunga. Azjatycka firma wprowadza masę innowacji do swoich urządzeń – świetnym przykładem jest Novo9 FireWire, który wyposażony został w wyświetlacz Retina! Co do pozostałych danych technicznych, także okazują się sporym zaskoczeniem.

9,7-calowy ekran, zapewnia nam rozdzielczość 2048×1536 pikseli, całość napędzana jest natomiast przez czterordzeniowy procesor AllWinner A31, układ graficzny PowerVR SGX 8 core i 2GB pamięci operacyjnej.

Najnowszy tablet od Ainola oferuje dodatkowo 16GB pamięci wewnętrznej, ogromną baterię o pojemności 10000 mAh, slot na karty microSD, dwa aparaty (5mpx oraz 0,3mpx), a także wejście HDMI i najnowszego Androida.

Przy takich specyfikacjach cena musi być z pewnością wysoka. Jak się jednak okazuje, jest naprawdę konkurencyjna i plasuje się na poziomie zaledwie 250$! Materiały wykonania są z pewnością odrobinę gorsze od tych, z których korzysta Apple – nie zmienia to jednak faktu, że Ainol Novo9 FireWire jest naprawdę ciekawym tabletem. Zdecydowalibyście się na jego zakup, jeśli trafi na rynek europejski? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel