0

Actwell MT6577 – 5,7-calowy smartfon z Androidem Jelly Bean

ActwellOgromne smartfony z Androidem mnożą się ostatnio jak grzyby po deszczu, co postanowili wykorzystać w końcu azjatyccy producenci, zajmujący się tworzeniem budżetowych urządzeń. W efekcie, w nasze ręce trafia model MT6577 firmy Actwell, działający na platformie Android Jelly Bean. Jego wielki, bo liczący sobie aż 5,7 cala ekran, obsługuje rozdzielczość 1280×720 pikseli.

Produkt w najbliższym czasie trafi z pewnością na rynek europejski, jednak najprawdopodobniej jako OEM – będziemy mogli więc zobaczyć go pod rebrandowanymi nazwami poszczególnych sieci, sklepów elektronicznych i tak dalej. Wewnątrz znajdujemy dwurdzeniowy procesor MT6577, 1GB pamięci operacyjnej, tylny aparat 8mpix oraz jak to u Chińczyków zazwyczaj bywa, podwójny slot SIM i oczywiście slot na karty microSD.

Za dostarczanie energii odpowiada pojemna bateria 3200mAh. Łączność to natomiast działka GPS-a, Bluetootha, WiFi oraz 3G, jak na razie nie udało nam się jednak uzyskać więcej szczegółowych informacji na ich temat.

Ciekawić może fakt, że urządzenie swoim designem mocno przypomina Samsunga Galaxy Note II. Współpraca dwóch przedsiębiorstw, czy po prostu naturalne predyspozycje Azjatów do kopiowania tego co dobre? 😉

Cena? Najprawdopodobniej coś w zakresie 200-300 zielonych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel