0

CyanogenMod 10.1 Nightlies dostępny dla Nexusa 7

Nexus 7Jeżeli nie jesteś zadowolony z user-experience jaki gwarantuje Ci najnowszy Android w przypadku Nexusa 7 i chciałbyś otrzymać większą funkcjonalność, wtedy powinieneś zainteresować się najnowszą wersją CyanogenMod 1.01, powszechniej znaną pod nazwą Nightlies. Jest to nieoficjalny ROM zbudowany na podstawie Jelly Bean od Google.

Rozwiązanie szczególnie korzystne dla użytkowników, którzy posiadają Galaxy Nexusa zakupionego poprzez Verizon – modele te bowiem cały czas nie doczekały się aktualizacji platformy do wersji 4.2.1.

Co otrzymujemy przerzucając się na CynogenModa? Nie tylko zmieniony i bardziej intuicyjny design, ale także serię dodatkowych funkcjonalności, których nie spotykamy w standardowych wydaniach Androida. Musisz jednak zdać sobie sprawę z faktu, że wgranie moda Cynogen wiąże się z koniecznością zrootowania tabletu i nie na wszystkich modelach ROM działa stabilnie.

Na liście urządzeń, dla których CynogenMod 10.1 został udostępniony, znajdziemy także Galaxy Taba 10.1, Galaxy Note 10, Xperię T, czy też  Nexusa 10!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel