0

Okazja na święta! Tablet dla dzieci Goclever Genius za jedyne 399zł!

Genius 7Chcesz sprawić swojemu dziecku zabawkę edukacyjną na miarę dwudziestego pierwszego wieku? W takim razie szczerze polecamy Ci promocję, która trafiła właśnie do serwisu Citeam! Dzięki niej, edukacyjny Goclever Genius 7, może być Twój już za 399zł! Cena rynkowa wynosi 599zł, zaoszczędzasz więc prawie 35%!

To przystosowane dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat urządzenie, działające na Androidzie Ice Cream Sandwich i wyposażone w dodatkowy interfejs graficzny, może zaoferować ogromną ilość intuicyjnych aplikacji dostosowanych do potrzeb najmłodszych oraz interaktywne lekcje rozwijające umiejętności Twojego brzdąca.

Genius 7 posiada oczywiście rozbudowane funkcje ochrony rodzicielskiej, pozwalając ustawić osobny pulpit dla rodzica, który chroniony jest hasłem. Urządzenie odpowiednio wykorzystane, pozwoli Twojemu dziecku nie tylko szybciej opanować umiejętność czytania i liczenia, ale także rozwijać będzie jego umiejętności jeżeli chodzi o estetyczne pisanie i rysowanie. Co więcej, Produkt od Goclever oferuje serię pozbawionych przemocy i naprawdę atrakcyjnych gier, od których Twój malec nie będzie chciał się oderwać.

Dodaj do tego wbudowany modem WiFi oraz 24 miesiące gwarancji. Jesteś zainteresowany? W takim razie odwiedź serwis Citeam jeszcze prze Gwiazdą (Link) i zakup jeden z modeli. Pospiesz się, ich liczba jest bowiem ograniczona!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel