0

Iconia B1 z Jelly Bean – nowy tablet Acera?

Acer Iconia B1Chociaż przed nadejściem nowego roku zapowiedzianych zostało już wiele ciekawych tabletów, między innymi przez Nokię, HTC oraz Samsunga, nie powstrzymuje to Acera przed dołączeniem do batalii o konsumentów w kolejnym kwartale. Już na początku 2013, spodziewać możemy się wypuszczenia na rynek urządzenia działającego na Androidzie Jelly Bean.

Mowa tutaj o Iconii B1, którą przedstawia ponoć powyższa grafika. Mamy do czynienia z siedmiocalowym tabletem o rozdzielczości 1025×600 pikseli. We wnętrzu znajduje się procesor MediaTek z dwoma rdzeniami o częstotliwości 1,2GHz oraz układ graficzny PowerVR SGX531. Oprócz tego należy wspomnieć o obecności 512MB pamięci RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, łączności Bluetooth, GPS oraz WiFi.

Podana powyżej specyfikacja nie jest błędna! Acer postanowił po prostu wypuścić na rynek budżetowe urządzenie, dzięki czemu Iconia B1 może zmieścić się w przedziale cenowym 100-150$! Jedyne co może być trochę niepokojące to 512MB pamięci RAM. w Kontakcie z najnowszym Androidem oraz popularnymi aplikacjami, z pewnością nie wystarczy to do płynnej obsługi urządzenia. Bylibyście zainteresowani takim tabletem od Acera? 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel