0

Jedenastolatek uczy korzystania z Windowsa 8 w kampanii promocyjnej [wideo]

Windows 8Przedstawiciele Microsoftu stwierdzili kilka dni temu, że w celu przystosowania się do funkcjonalności Windowsa 8, potrzebne są maksymalnie dwa tygodnie. Miała to być odpowiedź na krążące w sieci opinie, że platforma wcale nie jest tak intuicyjna jak na początku się wydawało.

Specjaliści od PR-u software’owego giganta, postanowili więc przygotować materiał promocyjny, w którym widzimy jedenastoletniego chłopca, pokazującego osobom o wiele starszym od siebie, jak korzystać z urządzeń z kafelkowym Windowsem.

Na załączonym poniżej filmiku, zobaczysz między innymi jak prezentuje ogólne zasady nawigacji, poszczególne elementy interfejsu i tym podobne. Musimy pamiętać, że kafelki zastosowane w najnowszej platformie są rozwiązaniem innowacyjnym, a tak duża zmiana w produkcie dla mas potrzebować może czasu, aby zostać całkowicie zaakceptowana.

Jedno jest pewne – Microsoft inwestuje ogromne pieniądze w promocję swoich najnowszych systemów. Pytanie tylko, czy przełoży się to na ich popularność oraz wyniki sprzedaży?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel