1

HP ElitePad 900 z Windowsem 8 dostępny w przedsprzedaży – ceny od 649$

ElitePad 900Przygotowany przez firmę HP, bazujący na Windowsie 8 tablet ElitePad 900, dostępny jest w przedsprzedaży. Ceny za to urządzenie rozpoczynają się od 649$ – przeznaczone jest ono przede wszystkim dla rozwiązań biznesowych i ma trafić na rynek w drugiej połowie stycznia.

Po powyższym zdjęciu możemy stwierdzić, że jest to solidny i dosyć gruby kawałek tabletu, co w przypadku urządzeń biznesowych jest niestety standardem.

Kiedy porównamy ElitePada do ASUS-a VivoTab, to cena okazuje się trochę zbyt wysoka. Ten drugi oferuje bowiem podobną specyfikację, a jest prawie o 200 dolarów tańszy! Za podstawową cenę ElitePada 900 otrzymujemy procesor Intel Atom Z2760 Clover Trail, wyświetlacz dziesięciocalowy o rozdzielczości 1280×800 pikseli, 2GB pamięci operacyjnej, 32GB pamięci wbudowanej, baterię o dwóch ogniwach, WiFi, Bluetootha 4.0 oraz aparat 8mpix.

Do pozostałych specyfikacji musimy zaliczyć przedni aparat wykonujący zdjęcia i nagrywający wideo w jakości 1080p oraz slot na karty microSD. HP ma także zapewnić dostęp do wersji tabletu z pamięcią 64GB, która kosztował będzie 699$, Zaledwie 50$ więcej za dwukrotnie rozszerzoną pamięć wydaje się być naprawdę dobrą ofertą. Dodatkowe 100$ zapewni natomiast dostęp do nawigacji satelitarnej. Ekstra zielone wyłożyć będziemy musieli także na rysik, stację dokującą, czy też bezprzewodową klawiaturę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel