2

Archos 97 Titanium HD – szybki procesor, wyświetlacz Retina

ArchosJeżeli chcielibyśmy wskazać firmę działająca na rynku tabletów, która posiada najbardziej zróżnicowaną bazę produktową, to niewątpliwie będzie to Archos. Francuski producent ma na swoim koncie nie tylko urządzenia dla graczy i dzieci, ale również tablety we wszystkich możliwych rozmiarach i przedziałach cenowych. Kolejnym dzieckiem przedsiębiorstwa został model 97 Titanium HD, oferujący między innymi wyświetlacz Retina.

Biały Archos, posiada 9,7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2048×1536 pikseli oraz dwurdzeniowy procesor A9 o częstotliwości taktowania 1,6GHz na rdzeń. Oprócz tego, znajdujemy tutaj 1GB pamięci operacyjnej, 8GB pamięci wbudowanej, slot na karty pamięci oraz aparat 5mpix na tylnej ścianie.

Dodać musimy do tego jeszcze Androida Jelly Bean, moduł WiFi, czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 MP4, aluminiową obudowę i wsparcie dla multimediów wyświetlanych w jakości 1080p. Jedyne czego tutaj brakuje to slotu HDMI i dokładniejszych informacji na temat akumulatora. Co do ceny, to chociaż Archos nie podał jeszcze jej planowanego przedziału, to tablet 97 Titanium HD będzie z pewnością należał do korzystnych cenowo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel