0

Blackberry Playbook 10″ w drodze

Blackberry PlaybookBlackberry Playbook w wersji 10-calowej? Niestety to na razie plotka, ale wydaje się wysoce prawdopodobna.

Bywa, że przychodzą mody, tycza się różnych aspektów, nawet elektroniki. Podobnie jest z tabletami, wiele firm wydaje się podążać za modą, przykładem jest posiadanie kilku tabletów o różnych przekątnych ekranu (wyjątkiem oczywiście jest bardzo konsekwentne Apple). Samsung już szykuje się na wydanie większych urządzeń, Acer od początku zapowiadał ich kilka, nawet HTC i Toshiba zmierzają w tym kierunku, więc nie jest to zaskoczeniem, że i RIM tak zrobi.

Research in Motion zainwestowało ogromne pieniądze w zaprojektowanie 7-calowego Playbooka, więc bardzo loginczym posunięciem jest cheć rozszerzenia rodziny urządzeń o kolejne. Wygląda na to, że możemy się go spodziewać już w grudniu – w okresie świąt Bożego narodzenia.

Poza tym Blacberry Playbook już niedługo ma pojawić się w wersji 4G, dotychczasowo był on jedynie w wersji Wifi, a podłączyć go sieci GSM można było jedynie za pośrednictwem terminalu od Blackberry.

źródło: TabletPC Review

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Krzysztof Kulpiciński