1

LG pracuje nad 7-calowym tabletem i 5,5-calowym tabfonem – premiera już w czasie CES 2013!

LGW czasie zbliżających się wielkimi krokami targów CES 2013, LG postanowiło wytoczyć naprawdę ciężkie działa, prezentując serię nowych i interesujących produktów. Pośród nich znaleźć ma się tabfon o przekątnej 5,5 cali oraz rozdzielczości 1080p, a także siedmiocalowy tablet. Co więcej, firma zaplanowała prezentację 4,7-calowego smartfona  i gigantycznego telewizora o przekątnej 84 cali!

Co do samego tabfona, to oferuje on zagęszczenie pikseli na poziomie 403ppi, czterordzeniowy procesor, 2GB pamięci operacyjnej i ogromną baterię. Siedmiocalowy tablet ma posiadać natomiast rozdzielczość 1920×1200 pikseli, ich zagęszczenie na poziomie 324ppi i chipset jak i układ graficzny z czterema rdzeniami. Na większą ilość informacji będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać.

Urządzenia LG przygotowywane na CES 2013 posiadają wyświetlacze wykonane w technologii AH-IPS. Ma ona zapewniać nie tylko lepsze odwzorowanie kolorów, ale także i niezmienność jakości pod praktycznie każdym kątem patrzenia i padania światła. Czy LG odkryło już wszystkie karty, czy zaskoczy nas jeszcze czymś wyjątkowym? Jak myślicie? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel