1

Orange podsumowuje rok – Samsung Galaxy Tab 2 10.1 najlepiej sprzedającym się tabletem

samsung galaxy tab 2 10 caliNa blogu sieci Orange, pojawiła się dzisiaj informacja o najpopularniejszych smartfonach i urządzeniach mobilnych w zeszłym roku – oczywiście patrząc przez pryzmat wyników sprzedażowych w obrębie operatora.

Jeżeli chodzi o smartfony, to o dziwo na pierwszej pozycji uplasowała się Nokia ze swoim modelem E52. Jest to jedyna słuchawka, której sprzedaż w Orange przekroczyła 100 tysięcy sztuk. Pozycję drugą piastuje również model Nokii, tym razem jednak oznaczony numerkiem 500. Pozycja trzecia przypadła natomiast smartfonowi neo V od Sony Ericssona.

Wśród konkurencji tabletowo-laptopowej, która jakby nie było jest świeżym elementem oferty Orange oraz innych polskich operatorów, najlepiej wypadł laptop HP Mini 210. Wśród tabletów królował natomiast cieszący się popularnością na całym świecie Galaxy Tab 2 10.1 od Samsunga.

Wyposażony w modem 3G oraz WiFi model, działający na Androidzie Ice Cream Sandwich, oferuje bowiem korzystny współczynnik ceny do jakości. Wytrzymująca 10 godzin pracy bateria, dobry jakościowo wyświetlacz i dwurdzeniowy procesor zapewniają zadowalający user-experience zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel